• Kalitede 1 Numara

  Artık sağda solda halı yıkamaya son. Deneyimli personelimiz ile halılarınız bir telefonla adresinizden makbuz karşılığı teslim alınır. Antibakteriyel bir şekilde tam otomatik makinalar ile yıkanır. Söz verilen günde hijyenik bir şekilde adresinize teslim edilir.

  Avantajlar
 • 0224-366 65 95

  Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız. Bursa genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür.

  Ücretsiz Servis
 • 0536-773 11 27

  Yıldırım Halı Yıkama Fabrikası olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinide öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz.

  Bizi Arayın
request a demo

YIKAMA

Zengin köpüklüdür, kolay durulanır, kalıntı bırakmaz

arayın lütfen

KURUTMA

Gelişmiş kurutma makineleri ile, sorunsuz kuruluk. Halılarınıza zarar vermeden, rulo şeklinde tek tek sıkma yapılır.

arayın lütfen

AMBALAJ

Parfümlenerek, teslimata hazır, kaliteli ambalaj.

arayın lütfen
 

BİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Biz neleri temizliyoruz! ve Neden Biz? Modern halı yıkama makinalarımız ile, sorunsuz ve kusursuz temizlik elde edilmektedir. Bursa daki en iyi makineyi kullanarak size daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli yenileniyoruz. Biz neleri temizliyoruz!:

 

HAKKIMIZDA

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak yada beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, Bursa genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladıgı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlerimize temiz bir tarih ile geldik. Sizlere daha iyi daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyor. Dünya ile aynı anda bu teknolojinin faydalarını müşterilerimize sunuyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor. Tertemiz olarak geri getiriyoruz. Ancak daha önemli olanı ise, Hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Yıldırım Halı Yıkama Fabrikası olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor. Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinide öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz. Ekonominiz, Ailenizin sağlıgı, Hızlı - Güvenilir - Güleryüzlü hizmet için bizi tercih edin! 7/24 istediğiniz zaman evinizdeki yada cebinizdeki telefon kadar yakınınızdayız. Halı yıkama fabrikamız, "Önce insan" düşüncesi ile hareket etmektedir. Diğer halı yıkama firmalarından Tek farkımız, 'Tek Farklı firma olmamız!' Yıldırım Halı Yıkama Fabrikası tüm halı yıkamalarında, Doğal antibakteriyel, antialerjik, antistatik özelliklere sahip naturel Şampuanlar Kullanmaktadır.

Muammer Yıldırım, Yıldırım Halı Yıkama

Bizi Takip Edin